invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Rozrywka w Miastach

Rzeszów

Chilli Klub: ul.  Kopernika 19 - www.chilliklub.pl

Miejsce odpowiednie dla osób, które chcą spędzić czas w doborowym towarzystwie. Klub organizuje spotkania firmowe i imprezy okolicznościowe.
Wstęp do klubu od 25-ego roku życia. Organizowane są imprezy taneczne oraz koncerty ciekawych artystów.

 

Shine Club: ul. 3-go Maja 11www.rzeszow.fashiontime.pl

Fashion czyli elegancja. Każda z trzech stref klubu ma swój niepowtarzalny klimat. Trzy niezależne części, przestronne wnętrza, wygodne kanapy i najlepsza muzyka to idealne miejsce zarówno na spędzenie wieczoru popijając drinka jak i klubowego szaleństwa do rana.

 

Graciarnia u Plastyków Bar: ul. Rynek 10 - www.graty.itl.pl

Klub jest bardzo charakterystycznym miejscem stworzonym dla ludzi, którzy chcą spędzić czas w miłej i kulturalnej atmosferze.
Doskonała kuchnia, duży wybór trunków, koncerty wspaniałych, znanych i mniej znanych artystów to wizytówka klubu Gramofon. Doskonałe miejsce do spotkań biznesowych.

 

Grand Klub: ul. Kościszki 9  - www.grandclub.pl

Klub świadczy usługi wysokiej klasy. Imprezy odbywają się tam 7 dni w tygodniu. Na górze znajduje się część restauracyjna , gdzie podawane są posiłki z kuchni 4-gwiazdkowego hotelu. W klubie znajdują się wysokiej jakości tory do bowlingu. Doskonałe miejsce na spotkanie zorganizowane. Wewnątrz lokalu dostępny internet bezprzewodowy. Szeroki wybór dań i alkoholi.

 

Kino Helios: ul. Powstańców Warszawy 14 - www.heliosnet.pl

Kino Helios było pierwszym multipleksem na podkarpaciu. Składa się z czterech sal mieszczących 1200 osób.
Kino posiada klimatyzowane sale z podwójnymi sofami, duży parking oraz bary w których można zakupić coś do jedzenia. Na pierwszym piętrze znajduje się pub gdzie można pograć w gry telewizyjne oraz bilard.

 

Jameson Pub: ul. Moniuszki 4  - www.jamesonpub.pl

Pub irlandzki. W miłej atmosferze można skosztować tutaj różnego rodzaju alkoholu z Wysp, a w szczególności Guinessa. Idealne miejsce dla miłosników irlandzkiej muzyki i piwa. Drewniany charakter wnętrza w wyspiarskim klimacie, przypomina wystrój brytyjskich pubów.

 

Irish Pub: ul. 3-go maja 8 

Pub w stylu angielskim. Bogaty wybór drinków i alkoholi z Wysp. Możliwość zamówienia przekąsek. Muzyka rockowa, a także blues i folk. W klubie znajduje się stół bilardowy.

 

Kula Bowling & Club: ul. Krakowska 20 - www.galeria-nowyswiat.pl

Centrum Rozrywki w Galerii Nowy Świat to jedno z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w Rzeszowie i okolicy. Na powierzchni 1800 m2 znajduje się: 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych i część klubowa z dyskoteką wyposażoną w najnowszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

 

Nora Aktora Pub: ul. Rynek 8  - www.noraaktora.pl

Oryginalny wystrój w biało-czarnych kolorach.
Miejsce dobre dla osób chcących odpocząć przy piwie w miłym towarzystwie. W barze moża zaopatrzyć się również w różnego rodzaju napoje bezalkoholowe jak i gustowne drinki. Możliwość organizowania imprez okolicznościowych.

 

Plus Klub: ul. Podkarpacka 1a - www.klubplus.pl

Klub Plus jest klubem studenckim Politechniki Rzeszowskiej. Odbywają się tu różnego rodzaju imprezy.
We wtorki i czwartki można pobawić się na dystkotekach zaś w środy na rockotekach. W niedziele organizowane są kicz party przy muzyce disco polo i nie tylko. Dla fanów muzyki na żywo odbywają się koncerty polskich i zagranicznych artystów. Można uczestniczyć w wieczorach kabaretowych.

 

Pod Palmą Klub: ul. Cicha 2

Klub studencki Uniwersytetu Rzeszowskiego.
W klubie organizowane są koncerty, dyskoteki, spotkania kabaretowe a także rożnego rodzaju imprezy dla studentów. Istnieje możliwość wynajmu klubu w celu zorganizowania bankietu, konferencji lub imprez okolicznościowych. Lokal klimatyzowany.

 

Pub Dylemat:  ul. Króla Kazimierza 8

Dylemat to pub, w którym można posłuchać dobrej muzyki rockowej i metalowej. Jest to także jedno z nielicznych miejsc z salą przeznaczoną dla osób palących w której można zagrać w darta, a także znajdują się tutaj dwie skórzane sofy mogące pomieścić większe ekipy. W prawie każdą środę organizowane są mini koncerty na żywo, podczas których prezentują się lokalne zespoły muzyczne.

 

Remont Pub: ul. Mochnackiego 23

W lokalu może pomieścić się około 80 osób. Pub popularny jest szczególnie wśród studentów.
Miejsce miłe do spędzędzenia czasu w gronie znajomych. Dodatkowe rozrywki to szachy i karty. Miła atmosfera w klimacie reage-rock-ska.

 

Stara Drukarnia Pub: ul. Bożnicza 6www.staradrukarnia.republika.pl

Pub w starym kllimacie. Często organizowane są wystawy, wernisaże itp. przy lampce wina.
Miejsce spotkań artystów oraz młodzieży. Ciekawy wystrój, muzyka altenatywna.

 

Tawerna Pub: ul. Rynek 6

Marynistyczny wystrój wnętrza oraz szanty wprowadzają gości w żeglarskie klimaty. Muzyka na żywo i wieczory z gitarą to główne atrakcje tego lokalu.

 

Vinyl Klub: ul. Piłsudskiego 31

Lokal posiada do 200 miejsc siedzących. Organizuje różnego rodzaju imprezy i koncerty.
Klub dla ludzi lubiących oryginalną, nietuzinkową atmosferę. Muzyka typu drum`n`bass, house.

 

Underground Pub: ul. Matejki 10 - www.underground-pub.prv.pl

"Underground" Pub istnieje od 1997 roku i zlokalizowany jest w ścisłym centrum. Dostępnych jest 150 miejsc siedzących. Specyficzny piwniczny klimat, miła obsługa sprawią, że staniesz się stałym gościem. Puszczanych jest wiele rodzajów muzki. Nie usłyszymy tam napewno muzyki hip-hop, pop i disco.
Odbywają się tu także koncerty. Grali tu między innymi: Armia, Świetliki, Kury czy Maleńczuk. Raz w miesiącu odbywa się czytanie dramatów pod kierunkiem reżysera Tomka Mana. Pokazywane są również projekcje filmów, teledysków i innych wizualizacji.

 

Zorza Kino: ul. 3 Maja 28 - www.kinozorza.pl

Kino zostało wybudowane w 1956 roku i cieszy się w Rzeszowie dużą popularnością.
W kinie znajduje się 518 miejsc siedzących. Do dyspozycji korzystających jest także bufet. Pierwsze seanse w kinie zaczynają się już o 8:30 a ostatnie o 20:30.

 

Wojewódzki Dom Kultury: ul. Okrzei 7 - www.wdk.podkarpackie.pl

Miejsce w którym można miło spędzić czas w kontakcie z kulturą najwyższych lotów. Kino, ciekawe ekspozycje oraz kursy taneczne to oferta WDK. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 
 

Stalowa Wola

Akadia Klub: 1-go Sierpnia 11A 

Klub Arkadia to dwupoziomowy, nowoczesny klub muzyczny. Na parterze znaduje się sala taneczna, scena, loże i stoliki oraz dobrze zaopatrzony bar. Górna część klubu to antresola. W klubie grana jest zróżnicowana muzyka, dopasowana do organizowanej imprezy. W pobliżu znajduje się sporej wielkości parking z postojem Taxi. Obiekt ochrania firma ochroniarska.

 

 

Ballada Kino: ul. Staszcia 1 - www.kinoballada.info

Kino "Ballada" znajduje się w centrum miasta. Do użytku zostało oddane 20 kwietnia 1958 roku.


Kino posiada specjalnie przygotane oferty dla szkół jak i dla firm i jest w stanie pomieścić 405 osób.

Obiekt oferuje wynajem sali i holi w celu zorganizowania konferencji, wystaw, koncertów  lub imprez okolicznościowych.

Dostępny parking.

 

 

Omega Pub: ul. Siedlanowskiego 3

 

Planeta Klub ul. Dąbrowskiego 2 - www.klubplaneta.pl

Klub Planeta to dwupoziomowy lokal z 300 miejscami siedzącymi w lożach, dużym parkietem, sceną oraz barami. W klubie odbywają się: dyskoteki, pokazy mody, koncerty, wybory Miss, imprezy artystyczne oraz okolicznościowe. W lokalu zamontowany jest nowoczesny sprzęt oświetleniowo - nagłośnieniowy. Klub wyposażony jest również w system kamer z zapisem.

 

 

Top Ten Klub: ul. Staszica 14

 

Wrzos Kino: Ul. 1-go sierpnia 9 - www.mdkstalowawola.pl

Kino "Wrzos" zostało założone w 1957 r. Jest w stanie pomieścić 778 osób. Posiadanowoczesne nagłośnienie oraz klimatyzację. Dostępny parking.

  

 

Jarosław

ADM Klub i Pizza: Pruchnica 65

Pizza, hamburgery, kuchnia grecka, wegetariańska.


"ADM" organizuje:


-uroczyste kolacje,


-bankiety okolicznościowe,


-cateringi,


-obsługę gastronomiczną szkoleń,


-dyskoteki.

 

 

Da Salvatore Klub i Pizza: ul. Słowackiego 37  - www.dasalvatore.com.pl

Klub muzyczny Da Salvatore organizuje koncerty na żywo, a w każdy wtorek i czwartek zaprasza chętnych na karaoke. Pizzeria prowadzi usługi gastronomiczne: pizza, hamburgery, sałatki.

 

 

Ikar kino: Pl. Mickiewicza 6 - www.mok-jar.pl

Kino "Ikar" znajduje się w centrum miasta, w budynku zabytkowego Miejskiego Ośrodka Kultury. Obiekt dysponuje salą kinową na 280 miejsc.

 

 

Studio 21 klub: ul. Grodzka 21

 

"Studio 21" to klub muzyczny mieszczący się w centrum Jarosławia. Organizowane są imprezy studenckie (wtorek, czwartek) oraz zamknięte imprezy urodzinowe. Klub stosuje prawo selekcji, wstęp od 18 lat.


 

 

Przemyśl

Wirtualny Pub: ul. Dworskiego 12

Pub czynny jest od 10.00-24.00. Na terenie lokalu znajduje się ogródek sezonowy z placem zabaw - miejsce na letni wypoczynek mam z dziećmi. Pub oferuje kuchnię staropolską, pizzę.

 

 

Salto Pub: ul. Mostowa 2

 

Klub Neo: ul. 3 maja 19

Jedna z największych dyskotek w Przemyślu. W "Neo" organizowane są urozmaicone muzycznie imprezy. Kuchnia oferuje szeroki wybór pizzy. Dostępny billard. Przy obiekcie znajduje się ogródek sezonowy.

 

 

Centrum Kino: ul. konarskiego 9 - www.kino.ck.przemysl.pl

Kino "Centrum" mieści się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Nowoczesne wnętrze z profesjonalnym nagłośnieniem oraz dobrymi warunkami akustycznymi.


Kino dzięki stałej współpracy z największymi dystrybutorami w Polsce prezentuje najnowsze premiery i produkcje filmowe.

 

 

Cinema Pub: ul. Franciszkańska  35

 

Fort XXII Pub: ul. Wyb. Marsz. J. Piłsudskiego  7

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito