invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Baza ofert eksportowych

WyszukiwarkaZaloguj

Wyroby z tworzyw sztucznych na eksport

Wyroby z tworzyw sztucznych na eksport
Firma LEO MINOR - producent kształtek kanalizacyjnych systemu kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej poszukuje odbiorców wyrobów w krajach Unii Europejskiej oraz na Rynkach Wschodnich. W skład asortymentu wchodzą między innymi takie wyroby jak: kolana nastawne, trójniki, trapery, kolana 160, zasuwy burzowe.

Oferta firmy DIPOL PlasticTechnology

Eksportowa i kooperacyjna oferta firmy DIPOL

Oferta eksportowa firmy D.A.Glass

D.A.Glass zajmuje się technologią optyki światła oraz produkuje szkło o podwyższonych parametrach optycznych, w szczególności o właściwościach antyrefleksyjnych, kontrolowanej dyfuzji, z przeznaczeniem dla systemów solarnych - kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych, obiektów szklarniowych, architektury, przemysłu motoryzacyjnego i innych aplikacji przemysłowych.

MicroAge Polska Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu i integracji systemów informatycznych zapewniając opiekę informatyczną nad wdrażanym rozwiązaniem oraz usługi szkoleniowe.

Geis Cargo International Poland Sp. z o.o.

Geis Cargo International Poland Sp. z o.o.
MIĘDZYNARODOWE USŁUGI TRANSPORTOWE I RELOKACYJNE, OBSŁUGA CELNA. Fracht lotniczy Transport morski całokontenerowy (FCL) i drobnicowy (LCL) Transport drogowy drobnicowy, całopojazdowy ROAD-FEEDER (Airport to Airport) HEAVY LIFTS Transport towarów niebezpiecznych Magazynowanie Projekty logistyczne Chartery Pełna obsługa celna, oparta na własnym doświadczeniu (jesteśmy licencjonowaną agencją celną). Przeprowadzki międzynarodowe, krajowe i biurowe

Joongbu Chemical Ind.

Joongbu Chemical Ind.
Koreańska firma zajmująca się utylizacją odpadów przemysłowych i komunalnych poprzez ich segregację, przetwórstwo i wprowadzenie do wtórnego użytku poszukuje kooperantów.

DiabetConcept Pharma GmbH

DiabetConcept Pharma GmbH
Niemiecki producent dermokosmetyków i tekstylii srebrzanych poszukuje kooperantów i odbiorców.

KPV GmbH

Niemiecka firma poszukuje kooperantów i odbiorców profili z tworzywa sztucznego.

Jangel & Klatt GmbH

Firma Jangel & Klatt GmbH chciałaby nawiazać wspólpracę z firmami polskimi w zakresie dystrybucji, montażu instalacji grzewczych oraz wdrażania nowoczesnych technik grzewczych.

Nordlam GmbH

Niemiecka firma z branzy drzewnej poszukuje dostawców i odbiorców.

S & W Verpackung GmbH - opakowania przemysłowe

Firma z Niemiec specjalizująca się w opakowaniach przemysłowych dla maszyn i dużych urzadzeń poszukuje zarówno klientów, jak i kooperantów.

Firma indyjska poszukuje partnerów w Polsce

Duża firma indyjska z branży piekarniczo - ciastkarskiej poszukuje partnera.

Współpraca ze Szwecją

Firmy z sektora budowlanego, meblarskiego, sprzetu sportowego i rekreacyjnego, tekstyliów, szkła uzytkowego, artykułów wyposażenia mieszkań, rękodzieła cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku szwedzkim.
Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito