invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Targi i misje gospodarcze

IV Targi Mebli w Saragossie

IV Targi Mebli w Saragossie - plakat

W dniach 23-26 stycznia 2014r. odbędzie się w Saragossie IV edycja Międzynarodowych Targów Mebli. Targi są ważnym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Hiszpanii. Podczas ostatniej edycji targów w roku 2012 (impreza odbywa się w cyklu 2-letnim), wydarzenie to zgromadziło 33 tys. odwiedzających oraz blisko 500 wystawców zajmujących powierzchnię wystawienniczą 90 tys. m2.

Szczegółowe informacje nt. uczestnictwa w Targach Meblarskich w Saragossie można znaleźć na stronie: http://www.zexpomueble.es/

 

 

 

Targi SIPT, Algier, 21 Listopada 2013

Szanowni Państwo,

W  dniach 21-24 listopada 2013 r. w Algierze odbędą się targi SIPT (Salon Internaional des Travaux Publics) reprezentujące firmy sektora robót publicznych. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorstw zainteresowanych takimi towarami jak: materiały budowlane, nieruchomości, sprzęt elektryczny, transport lotniczy, kolejowy, wodny, urządzenia budowlane, zaopatrzenie w wodę, gaz, ciepło itd.

W wydarzeniu uczestniczą przedsiębiorstwa budowlane ubiegające się o udział w narodowym programie rozbudowy infrastruktury kraju o bardzo szerokim zakresie: kontynuacja programu budowy dróg i autostrad, obiekty inżynieryjne, budynki użyteczności publicznej itp.

 

Organizator targów IMAG - Internationaler Messe- und Ausstellungsdienst GmbH, dokłada wszelkich starań, żeby targi stały się najefektywniejszym narzędziem wsparcia biznesu dla wystawców jak również i dla odwiedzających tą imprezę.

 

KalendariumTargi "Brussels Innova"- innowacyjne firmy i start-upy, 14 Listopada 2013

 Szanowni Państwo,

W dniach 14-16 listopada 2013r.w Brukseli odbędzie się międzynarodowa wystawa "Brussels Innova" promująca innowacje, badania i nowe technologie.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są twórcy innowacji przyszłości, innowacyjnych gadżetów codziennego użytku, kreatorzy oryginalnych prototypów, organizatorzy warsztatów dydaktycznych, młode firmy, doświadczone firmy z sukcesami i wszyscy ci, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie innowacji.

 

Bezpłatny udział w targach jest możliwy w jednym z następujących obszarów:

 

1) Innovation Avenue – pomysłowe i zabawne wynalazki.

2) Starters Avenue – innowacyjne start-upy.

3) Social Avenue – innowacje o charakterze społecznym i obywatelskim.

 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem: http://www.brussels-innova.com/en/innova/innovation-avenue.aspx?utm_source=Newsletter-2012-06-21&utm_medium=Email&utm_campaign=Innova-2012

 

Zgłoszenia do udziału w targach należy przesyłać drogą elektroniczną:

 

 

Targi INTERTRAFFIC India 2013 - 3 Października 2013

Szanowni Państwo,

Informujemy o największych i najbardziej prestiżowych targach infrastruktury i mobilności na świecie, które odbędą się w dniach od 3 do 5 października 2013 r. w Delhi, w Indiach. Podczas trzech dni tego wydarzenia odbędzie się prezentacja produktów i usług związanych z:

•infrastrukturą

•zarządzania ruchem

•bezpieczeństwem ruchu drogowego

•mobilnością miejską

Poprzednia edycja osiągnęła sukces, co potwierdza uczestnictwo w niej 85 wystawców oraz około 3 tys. gości. Bieżące potrzeby i potencjał rynku jest dużą szansą zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających w kierunku rozwoju i zdobywania wiedzy na temat nowoczesnych technologii. Nacisk kładziony jest na zrównoważony rozwój platformy biznesowej w aspekcie wymiany wiedzy o najnowszych osiągnięciach i rozwiązaniach odnoszących się do wyzwań stojących przed infrastrukturą.

Jest to idealne miejsce do uzyskania kompleksowego obrazu rynku i nawiązania wzajemnej współpracy pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi.

Więcej szczegółowych informacji pod adresem http://www.intertraffic.com/intertraffic-india/Pages/default.aspx.

 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito