invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Biura projektowe

1. Ancom Usługi Inwestycyjne Jacek Pawłowski

iul. Szopena 27/1
35-055 Rzeszów
tel. 0 604 568 197
e-mail:

 

Jako firma świadcząca usługi nadzoru i zastępstwa inwestorskiego zapewniamy kompleksową obsługę prowadzonych inwestycji – w branżach konstrukcyjno – budowlanej, drogowej, instalacyjnej i elektrycznej:

- branża budowlana i drogowa - Jacek Pawłowski nr uprawnień: UAN.I.7342/17/96
- branża elektryczna – Janusz Brzezowski nr uprawnień: E-63/84
- branża instalacyjno-sanitarna – Marian Niedziałek nr upr: S-171/75

Jako zespół inspektorów stale współpracujących, zapewniamy kompleksowy nadzór i koordynację międzybranżową.i

i

ANCOM.pdf 

i

2. MWM Architekci Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 1A/35; 35-242 Rzeszów
tel.: +48 17 86 13 915
tel./fax: +48 17 86 13 914
e-mail:

www.mwmarchitekci.pl

MWM to pracownia której trzon stanowią architekci z przeszło 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Firma działa nieprzerwanie od połowy roku 2000. W tym czasie zdobyła doświadczenie w projektowaniu obiektów o dużej wielkości i wysokim stopniu skomplikowania stając się jednym z największych biur architektonicznych w regionie. Celem firmy jest na kompleksowa obsługa Klienta na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego oraz sprostanie wymogom rynku przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości architektury.           3. S.T. ARCHITEKCI Sp. z o.o.
ul. Króla Stanisława
Augusta 25C
35-210 Rzeszów
tel./fax.
017 862 81 66
500 050 022, 501 308 898
e-mail:
www.starchitekci.pl

S.T. ARCHITEKCI Sp. z o.o. została założona w maju 2005 roku. Firma realizuje różnorodne projekty począwszy od projektów wnętrz, domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej, mieszkalne wielorodzinne, przemysłowe i magazynowe. Oferuje pełną obsługę inwestycji zaczynając od analizy lokalizacyjnej inwestycji, reprezentowania interesów klienta w trakcie ustalania warunków zabudowy i zasilania poprzez projektowanie we wszystkich fazach i branżach, a kończąc na postępowaniach odbioru inwestycji i odwoławczych. S.T. Architekci Sp. z o. o. jest akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu Unii Europejskiej Phare na rzecz beneficjentów Działania 2.1. Projektowany przez firmę budynek Kliniki Ortopedycznej jest zdobywcą nagrody - Budowa Roku Podkarpacia 2006.

 

3. Autorskie Studio Architektury Sp. z o.o.
ul. Chłopickiego 3
35-210 Rzeszów
tel. 017 853 68 57
tel.fax.017 853 68 62

www.asa-architekci.pl

 

Autorskie Studio Architektury powstało w 1989 roku i działa nieprzerwanie do chwili obecnej, jako firma wykonująca kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze. Dewizą firmy jest projektowanie wysokiej jakości architektury przy jednoczesnej optymalizacji kosztów realizacji budowy. Firma projektuje obiekty o różnej skali trudności i szerokiej gamie funkcjonalnej. ASA zapewnia rzetelną współpracę z klientem na każdym etapie projektowania oraz  profesjonalny nadzór autorski w trakcie budowy.

i

 4. PM GROUP POLSKA sp. z o.o.
ul. Klecińska 125, 54-424 Wrocław
T +48 71 354 89 00   F +48 71 354 89 01
E ;
www.pmg.pl

 

 PM Group logo

 

Firma PM zajmuje się projektowaniem i zarządzaniem realizacją inwestycji. Swoją wiedzę
i doświadczenie wdraża w Polsce od lat 90-tych poprzez działalność naszej polskiej spółki
PM Group Polska.

 

PM Group Polska jest obecnie wiodącym dostawcą profesjonalnych usług dla przemysłu
w Polsce.

 

Nasz zespół składa się z 250 Architektów, Inżynierów, Projektantów i Menadżerów Projektów, którzy świadczą usługi zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego.

 

Naszą zaletą jest możliwość dostarczania usług łącząch doświadczenie techniczne i lokalną wiedzę naszych polskich Architektów i Inżynierów z Systemami Zarządzania Jakością rozwijanymi przez ponad 35 lat oraz obszerną bazą naszych międzynarodowych ekspertów.
 

PM_Folder

 

5. PKI PREDOM Sp. z o.o.

50-411 Wroclaw
Wyb. J.Slowackiego 12-14
tel. (71) 3471001
fax.(71) 3431215

 

 www.predom.biz.pl

 

 

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi dla firm z Rzeszowa i regionu Podkarpacia, przede wszystkim dla PZL WSK Rzeszów. W PZL WSK Rzeszów w ostatnich latach wykonaliśmy kompleksowa dokumentacje projektowa szeregu wydzialów produkcyjnych (W-69, W-54, W-81). W Ropczycach wykonaliśmy pelną dokumnetację inwestycji firmy Gloria. Współpracujemy z firmą DEZAMET w Nowej Dębie, z PZL Mielec. Aktualnie realizujemy dokumentację projektową dla firmy BorgWarnerw Jasionce. Jestemy biurem projektów działającym od ponad 40 lat na rynku usług inwestycyjnych, nasze usługi obejmują kompleksową obslugę procesu inwestycyjnego. Zatrudniamy projektanów wszystkich branż, aktualne ok. 50 osób. W miare potrzby możemy udostępnić szczegółowe informacje i referencje.

 
 
6. Artur Michalak Pracownia Architektury i Urbanistyki
ul. Radosna 20, 39-200 Dębica
ul. Rakowicka 15, 31-511 Kraków
tel.: +48 510 851 388

 
e-mail:
www.pracownia-m.pl
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
 
Artur Michalak Pracownia Architektury i Urbanistyki logo
 
 
Pracownia powstała na bazie doświadczenia zdobytego podczas praktyki w renomowanych biurach projektowych. Kilkuletni okres pracy przy zadaniach projektowych z zakresu architektury użyteczności publicznej, komercyjnej oraz mieszkaniowej dał nam wiedze niezbędną do świadomego i odpowiedzialnego przeprowadzenia każdego procesu inwestycyjnego.
Pracownia skupia wokół siebie doświadczonych architektów posiadających uprawnienia budowlane pozwalające na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Współpracujemy ponadto z renomowanymi biurami branżowymi i specjalistami od opracowań związanych z realizacją inwestycji.
Pracownia prowadzi cały proces inwestycyjny - od wykonania projektu we wszystkich niezbędnych fazach poprzez dokumentację wielobranżową w pełnym zakresie po oddanie obiektu do użytku.
Poza projektowaniem obiektów architektonicznych i sporządzaniem opracowań urbanistycznych oferujemy także doradztwo w zakresie terenów pod inwestycję i partnerów dla ich realizacji.

 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito