invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Targi Japońskich Kupców Komponentów i Materiałów

2015-10-13

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu “Japanese Component & Material Buyers' Exhibition” w dniach 4-5 listopada 2015 roku we Wrocławiu. Imprezę współorganizują: JETRO Warszawa, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) oraz AutoForum Club.

 

JETRO przy pomocy wspomnianych targów pragnie wesprzeć firmy z japońskim kapitałem poszukujące  lokalnych dostawców części i materiałów. Podobne targi JETRO organizuje w różnych miejscach; ze względu na rozszerzenie działalności japońskich producentów na tereny Europy Środkowej i Wschodniej, w 2015 roku biura JETRO w trzech krajach organizowały podobne imprezy w Brnie, Wrocławiu i Budapeszcie.

 

W imprezie wrocławskiej dostawców poszukiwać będzie 16 japońskich kupców – nie tylko z Polski, ale też z Węgier, Anglii, Niemiec, Rumunii, Holandii, Belgii i Japonii. Targi stanowią znakomitą okazję dla polskich dostawców części i materiałów zainteresowanych rozszerzeniem działalności i znalezieniem nowych odbiorców wśród firm japońskich.                                

 

Uczestnicy ponoszą koszty uczestnictwa oraz koszty podróży i zakwaterowania. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dalszej części niniejszego pisma. Każda firma zainteresowana udziałem w imprezie i dostawami  dla japońskich firm proszona jest o wypełnienie formularza aplikacji i przesłanie go do AutoForum Club pod adres e-mail:

 

Termin nadsyłania zgłoszeń : 12 października 2015 r.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z JETRO Warszawa, tel. +48 22 322 7500 (p. Małgorzata Szmidt), E-mail: .

 

Dokładne zapotrzebowanie firm japońskich oraz program wydarzenia znajdą Państwo w załącznikach poniżej.

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito