invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Konkurs Grunt na Medal

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego i Centrum Obsługi Inwestora RARR S.A., rozpoczyna IX edycję ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021. Konkurs jest organizowany pod patronatem  Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne.

 

Dzięki udziałowi w konkursie mają Państwo wyjątkową możliwość preferencyjnej promocji zwycięskich terenów inwestycyjnych przez PAIH S.A na forum międzynarodowym. Najlepsze zgłoszone tereny będą, tak jak w poprzednich edycjach konkursu, rekomendowane przez PAIH S.A. inwestorom zagranicznym planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce. 

 

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie starostowie powiatów, prezydenci miast, burmistrzowie i wójtowie wszystkich gmin w Polsce.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie przez zgłaszanie działek inwestycyjnych, które spełniają parametry określone w regulaminie konkursu.

 

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Obsługi Inwestora do dnia 26 marca 2021 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy COI RARR S.A.:

 

Michał Rzucidło, tel: 17 77 36 853, e-mail:

Małgorzata Patro-Zagaja, tel: 17 77 36 832, e-mail:

 

Pełną dokumentację konkursową znajdą Państwo pod tym linkiem (na dole strony): http://www.coi.rzeszow.pl/pl/aktualnosci/art262.html

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito