invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Podsumowanie VI edycji konkursu "Grunt na medal"

Wzorem poprzednich lat, także VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal” cieszyła się dużym zainteresowaniem jednostek samorządu terytorialnego w całym kraju. Do konkursu przystąpiło 136 gmin, które nadesłały 212 oferty terenów inwestycyjnych. Spośród nich Jury konkursu wybrało 16 najlepszych w kraju. Dnia 27 października 2014 roku otrzymali oni nagrody z rąk wicepremiera Janusza Piechocińskiego, wiceminister gospodarki Ilony Antoniszyn - Klik oraz przedstawicieli Zarządu PAIiIZ.

 

Szóstą edycję konkursu Grunt na Medal zdominowały tereny inwestycyjne z województw wielkopolskiego, podkarpackiego i śląskiego.

 

Teren w Ropczycach, który wygrał w województwie podkarpackim, krótko po odznaczeniu został zakupiony i stał się miejscem dużej inwerstycji - jest to bez wątpienia dowód na pozytywne oddziaływanie Konkursu "Grunt na medal" na potencjalnych inwestorów.

 

Szczegóły dotyczące ceremonii wręczania nagród oraz listę zwycięskich terenów z pozostałych województw znajdą Państwo na stronie PAIiIZ pod linkiem: http://www.paiz.gov.pl/20141027/16_gruntow_na_medal_w_2014

 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito