invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Poodsumowanie I edycji Konkursu "Grunt na Medal"

Grunt na Medal 2005

 

Do I edycji Konkursu „Grunt na medal” zgłosiło się 7 gmin z województwa podkarpackiego, prezentując 10 terenów inwestycyjnych. W ramach Konkursu "Grunt na medal" pracownicy Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych dokonali, na podstawie przesłanych przez COI informacji , wyboru ofert, które zakwalifikowały się do II etapu Konkursu. W wyniku przeprowadzonej oceny spośród zaprezentowanych ofert wybrano dwie z województwa podkarpackiego, które wizytowane były w dniu 15 września 2005 r. Były to tereny zaprezentowane przez gminę Głogów Małopolski oraz miasto Stalowa Wola. Wizytacja terenów inwestycyjnych odbyła się w obecności dwóch przedstawicieli PAIiIZ, przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz przedstawiciela Centrum Obsługi Inwestora w Rzeszowie.

 

W wyniku audytu terenów inwestycyjnych wyodrębniono jeden teren, który otrzymał tytuł "Grunt na medal" uzyskując wynik 88/125 punktów. Laureatem I edycji Konkursu „Grunt na medal” została gmina Głogów Małopolski z 44-hektarowym terenem położonym w miejscowości Rogoźnica.


W dniu 25 stycznia 2006 roku w siedzibie Centrum Obsługi Inwestora w Rzeszowie odbyła się uroczysta konferencja prasowa podsumowująca I edycję Konkursu „Grunt na medal”. Głównym punktem konferencji było oficjalne ogłoszenie laureata I edycji Konkursu „Grunt na medal”. Laureat otrzymał Certyfikat uzyskania tytułu „Grunt na medal”, a także okolicznościowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję przez Mennicę Polską oraz banner prezentujący zwycięski teren i gminę. 

 

 

Pliki do pobrania

Tereny, które brały udział w I edycji Konkursu Grunt na Medal

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito