invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Podsumowanie VII edycji konkursu "Grunt na Medal"

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora, zakończyła VII edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2016 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne. Konkurs był organizowany pod patronatem Wicepremiera, Ministra Rozwoju Pana Mateusza Morawieckiego oraz Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne, a w efekcie przyczynienie się do zwiększonego napływu inwestycji zagranicznych do Polski.

 

Do podkarpackiego Centrum Obsługi Inwestora przy Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. napłynęło w ramach konkursu siedem ofert lokalizacyjnych, zgłoszonych przez sześć gmin. Do drugiego etapu wytypowano trzy najbardziej atakcyjne tereny inwestycyjne - w Krośnie o powierzchni 2,15 ha, Strzyżowie o pow. 2,40 ha oraz w Przemyślu o pow. 33,87 ha. Po przeprowadzonych audytach terenowych najwięcej punktów zebrało ostatecznie Krosno i to właśnie teren w tym mieście został uznany za najlepiej przygotowany pod inwestycje przemysłowe i może cieszyć się tytułem Gruntu na Medal 2016.

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito