invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Konferencja „Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców po nowej perspektywie 2014 - 2020 ‑ możliwości rozwoju firmy"

2015-11-09

 

Firma PrimeBit Studio Sp. z o.o. we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji „Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców po nowej perspektywie 2014 - 2020 ‑ możliwości rozwoju firmy”, organizowanej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która odbędzie się w dniu 17 listopada 2015 r. w Rzeszowie, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy ul. Szopena 51 w Rzeszowie, w sali konferencyjnej nr 209 (1 piętro budynku).

 

Konferencja jest adresowana do firm produkcyjnych, firm z branży transportowej, logistycznej, budowlanej oraz hotelarskiej z województwa podkarpackiego, zainteresowanych możliwościami pozyskania wsparcia umożliwiającego rozwój innowacyjności i wzrost konkurencyjności na rynku.

 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na konferencję na załączonym poniżej formularzu do dnia 16 listopada  2015 r. do godziny 10:00 (liczy się data wpływu zgłoszenia) na adres e-mail: lub lub faxem pod numer: 17 852 06 11.

 

W konferencji może uczestniczyć maksymalnie 1 przedstawiciel z danego przedsiębiorstwa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące konferencji z przyjemnością odpowiedzą: Pani Katarzyna Jarosz oraz Pani Beata Hulinka, tel. 17 867 62 14.

 

Poniżej znajdą Państwo program Konferencji oraz formularz zgłoszeniowy:

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito