invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Podsumowanie I etapu Konkursu Grunt na Medal 2016

2016-06-07
Podsumowanie I etapu Konkursu Grunt na Medal 2016
 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2016 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne. Konkurs jest organizowany pod patronatem Wicepremiera, Ministra Rozwoju Pana Mateusza Morawieckiego oraz Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne, a w efekcie przyczynienie się do zwiększonego napływu inwestycji zagranicznych do Polski.

 

Przedstawiciele Centrów Obsługi Inwestorów spośród nadesłanych ofert wybrali tereny, które przeszły do II etapu konkursu. W tegorocznej edycji wybrany zostanie jeden zwycięski teren w każdym województwie. Nagrodzone tereny będą promowane przez PAIiIZ wśród inwestorów zagranicznych zainteresowanych rozpoczęciem bądź rozszerzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

 

W województwie podkarpackim do II etapu (audytów) zakwalifikowały się tereny inwestycyjne w następujących lokalizacjach:

- Krosno – 2,15 ha
- Strzyżów – 2,40 ha
- Przemyśl – 33,87 ha

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Samorządom, które nadesłały zgłoszenia do Konkursu i gratulujemy tym, które w II etapie powalczą o zwycięstwo.

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito