invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze

2016-07-28

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Ministerstwo Rozwoju, PARP, Ambasada Republiki Kazachstanu w Polsce oraz Kaznex Inveszapraszają na Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, które odbędzie się 23 sierpnia 2016 roku w Warszawie z okazji państwowej wizyty w Polsce Prezydenta Republiki Kazachstanu, pana Nursułtana Nazarbajewa.

 

Wizyta Prezydenta Kazachstanu w Polsce to znakomita okazja do wzmocnienia dialogu  gospodarczego Polski i Kazachstanu angażującego samorząd gospodarczy, struktury regionalne oraz przedsiębiorców obu krajów.  Prezydenci Polski i Kazachstanu uświetnią swoją obecnością to ważne wydarzenie gospodarcze. W Forum wezmą także udział szefowie resortów gospodarczych obu krajów.

 

Forum będzie również płaszczyzną prezentacji dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość w zakresie współpracy regionalnej, w obszarze małej i średniej przedsiębiorczości, a także finansowych instrumentów wspierania wzajemnej współpracy. Jako sektory priorytetowe wskazano: sektor spożywczy, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz technologie i produkcję maszyn powiązanych z tym sektorem, sektor rolniczy, zalesianie, sektor budowlany, produkcję materiałów budowlanych i materiałów wykończeniowych, sektor deweloperski, sektor metalurgiczny, sektor energetyczny (w tym alternatywne źródła energii), gospodarka komunalna (kanalizacja, termomodernizacja, gospodarka odpadami – ich utylizacja, recycling), produkcja środków transportu publicznego.

W trakcie Forum odbędzie się ceremonia podpisania umów i porozumień na poziomie instytucjonalnym, regionalnym jak również biznesowym oraz spotkania B2B dla polskich i kazachstańskich firm.

 

 

Zgłoszenie udziału w Forum możliwe jest do 16 sierpnia br. tylko i wyłącznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego: http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum.

 

Kontakt ws. Forum:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

E-mail:

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito