invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Konferencja Polsko-Wschodnia PUIG Lub-Invest

2016-09-22
Konferencja Polsko-Wschodnia PUIG Lub-Invest
 
Konferencja Polsko-Wschodnia PUIG Lub-Invest
 
Konferencja Polsko-Wschodnia PUIG Lub-Invest
 

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Urzędem Miasta Lublin oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na prestiżowe wydarzenie gospodarcze pt: „Polsko-Wschodnia Konferencja PUIG Lub-Invest”. Spotkanie odbędzie się 26 października 2016 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, na które składać się będzie konferencja merytoryczna oraz wieczorna Gala.

 

Wydarzenie odbędzie się w 5 obszarach tematycznych poprzedzonych częścią inauguracyjną:

 

Uroczyste otwarcie konferencji z udziałem m.in. Sekretarza Stanu Ministerstwa Rozwoju RP Pana Jerzego Kwiecińskiego i Ministra Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy Pana Stepana Kubiva.

 

Sesja 1: Skutki podpisania Umowy Stowarzyszeniowej ws. Wolnego Handlu między Ukrainą a Unią Europejską oraz nowych tendencji w obrocie towarowym i perspektywy zmian w tym obszarze.

 

Sesja 2: Lublin i województwo lubelskie w nowej perspektywie gospodarczej – oferta miasta Lublina i województwa lubelskiego dla inwestorów krajów Europy Wschodniej.

 

Sesja 3: Kierunek Ukraina- stan polskich inwestycji i zmiany w przepisach prywatyzacyjnych szansą dla zwiększenia polskiej obecności na rynku ukraińskim.

 

Sesja 4: Legalna migracja ekonomiczna i edukacyjna, szansą i wyzwaniem dla polskiego rynku pracy i systemu oświaty.

 

Sesja 5: Kierunki rozwoju eksportu i inwestycji w kontekście międzynarodowej współpracy Województwa Lubelskiego

 

W konferencji weźmie udział ok. 200 osób z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Węgier, Słowacji, Gruzji oraz Kazachstanu. Obecni będą reprezentanci władz Polski i Ukrainy, a także przedstawiciele biznesu, finansów, mediów, środowisk akademickich oraz instytucji wspierających przedsiębiorczość. Po raz pierwszy połączono Wschodnie Forum Gospodarcze LUB-INVEST cyklicznie odbywające się w Lublinie z rokrocznie odbywającą się w Krasiczynie konferencją organizowaną przez PUIG.

 

To niezwykle ważne dla polsko-wschodnich stosunków gospodarczych wydarzenie stanie się dla Państwa niezapomnianą okazją do pogłębienia wiedzy na temat obrotu towarowego, inwestycji i międzynarodowych finansów, a także nawiązania wielu partnerskich kontaktów z przedstawicielami biznesu z wielu krajów, które zaowocują wymiernymi korzyściami.

 

Lublin jest największym miastem Polski Wschodniej, położonym niemal na samej granicy Unii Europejskiej, symbolicznej linii podziału na Wschód i Zachód Europy. Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza w ramach wyżej wymienionej konferencji gwarantuje interesujący wkład merytoryczny oraz udział wielu potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Koszt udziału 250 zł netto od osoby, płatnych na podstawie faktury, wystawionej przez PUIG po dokonaniu rejestracji. Koszt obejmuje udział w konferencji w renomowanym centrum konferencyjnym w Lublinie, spotkanie B2B oraz udział w uroczystej wieczornej gali.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na poniższy link rejestracyjny:

 

http://www.pol-ukr.com/formularz-zgloszeniowy-konferencja-puig-lubinvest/

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito