invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Konkurs "Grunt na Medal" rozstrzygnięty!

2016-10-21
Konkurs
 

Celem organizowanego co dwa lata Konkursu jest wyłonienie w każdym województwie najbardziej atrakcyjnego terenu inwestycyjnego. „Grunt na Medal” organizowany jest przez PAIiIZ, marszałków województw oraz Regionalne Centra Obsługi Inwestora (COI), regularnie obejmowany rządowym patronatem oraz prowadzony równolegle w szesnastu polskich województwach. W rywalizacji mogą wziąć udział wszystkie gminy zgłaszając dowolną liczbę ofert terenów pod zabudowę produkcyjną, pod warunkiem, że nie są one objęte specjalną strefą ekonomiczną lub parkiem technologicznym. W efekcie wyłanianych jest 16 równorzędnych zwycięzców, po jednym w każdym regionie.

 

Tegorocznym zwycięzcą w województwie podkarpackim jest teren o pow. 2,15 ha w Krośnie, zlokalizowany nieopodal lotniska. Samorządowcom z Krosna serdecznie gratulujemy i życzymy pozyskania atrakcyjnych inwestycji na tym terenie.

 

Polecamy relację z gali wręczania statuatek na stronie Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, znajdą tam też Państwo katalog ze zwycięskimi terenami z całej Polski do ściągnięcia: http://www.paiz.gov.pl/20161020/gala_grunt_na_medal

 

Przypominamy, że spośród nadesłanych zgłoszeń, w finałowej trójce z naszego województwa znalazły się także bardzo ciekawe tereny inwestycyjne w Przemyślu (33,87 ha) i Strzyżowie (2,40 ha).

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu „Grunt na Medal” już za dwa lata.

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito