invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Duży sukces Centrum Obsługi Inwestora RARR

2016-12-19
Duży sukces Centrum Obsługi Inwestora RARR
 
Duży sukces Centrum Obsługi Inwestora RARR
 
Duży sukces Centrum Obsługi Inwestora RARR
 
Duży sukces Centrum Obsługi Inwestora RARR
 

Dnia 6 grudnia br. w siedzibie Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w Warszawie odbyło się spotkanie Partnerów Regionalnych Agencji połączone z wręczeniem certyfikatów dla COI oraz nagród za najlepsze strony internetowe.

 

Wręczający certyfikaty i statuetki prezes PAIiIZ S.A. Tomasz Pisula oraz obecny na konferencji wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak zgodnie podkreślali ogromny wkład Regionalnych Centrów Obsługi Inwestora i Specjalnych Stref Ekonomicznych w kreowanie przyjaznego klimatu inwestycyjnego w każdym regionie kraju . Dzięki staraniom nagrodzonych Centrów, kończący się rok był bardzo udanym czasem dla inwestycji zarówno rodzimych jak i zagranicznych firm w Polsce.

 

PAIiIZ co trzy lata weryfikuje RCOI pod względem poziomu przygotowania pracowników do pozyskiwania oraz obsługi inwestorów zagranicznych. Proces certyfikacji jest trzystopniowy: pierwszy etap to ocena przez PAIiIZ m.in. współpracy przy projektach inwestycyjnych oraz przy aktualizacji bazy i audytu terenów inwestycyjnych. Następny to wizyta certyfikacyjna w RCOI, podczas której oceniane jest zaplecze techniczno-organizacyjne i obsługa projektów inwestycyjnych. Ostatni to przygotowanie prezentacji i wystąpienie przedstawiciela COI w języku angielskim. Na każdym etapie przyznawane są punkty.

 

W tym roku najwyższe noty w procesie certyfikacji zdobyły Centra Obsługi Inwestora Województwa Opolskiego i Zachodniopomorskiego (94% pkt.). Na drugim miejscu uplasowały się COI Lubelskie, Dolnośląskie i Pomorskie (92%). Na trzecim Podkarpackie i Śląskie (91%).

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito