invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Stalowa Wola – miasto z przemysłowym DNA i ciekawą ofertą inwestycyjną

2017-01-20

Stalowa Wola - to nowoczesne centrum przemysłowe, w którym działa ponad 6 tys. firm. Dominujące branże to przemysł maszynowy, zbrojeniowy, aluminiowy odlewniczy, tworzyw sztucznych, drzewny. To największe w Polsce miejsce inwestycji chińskich, działają tu inwestorzy z Niemiec, Austrii, USA i Skandynawii.  Marką miasta wciąż pozostaje Huta Stalowa Wola S.A., odgrywająca czołową rolę w procesie modernizacji polskiej armii.

 

Stalowa Wola posiada bardzo ciekawa ofertę dla inwestorów zainteresowanych lokowaniem swojego kapitału w miejscowej strefie przemysłowej.

 

Oferta inwestycyjna jest dostępna w postaci zdjęć panoramicznych, obrazujących dostępne działki inwestycyjne. Każde zdjęcie posiada wyrysy działek, dzięki czemu inwestorzy samodzielnie mogą zapoznać się z dostępnymi terenami, co przyczyni się do ich promocji i zwiększy szansę na inwestycje.

 

Zaprezentowane działki są własnością Gminy Stalowa Wola  (poza działka nr 102/487, obręb 6, która jest własnością Skarbu Państwa) i położone są na terenie strefy przemysłowej. Dodatkiem do prezentacji panoramicznej jest katalog inwestycyjny, który zawiera szczegółowy opis prezentowanych działek.

 

Projekt polegający na zleceniu wykonania zdjęć panoramicznych został zrealizowany przez Referat Promocji Gospodarczej Urzędu Miasta Stalowa Wola.

 

Zapraszamy do oglądania terenów inwestycyjnych pod adresem: http://www.stalowawola.pl/wp-content/uploads/panorama/

 

Filmy obrazujące potencjał gospodarczy Stalowej Woli:

https://www.youtube.com/watch?v=OWwaCv8MYk8

https://www.youtube.com/watch?v=MCmkMVfKgRQ

 

Katalog ofert inwestycyjnych: http://www.stalowawola.pl/wp-content/uploads/2016/05/oferta-miasta-stalowa-wola.pdf

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito