invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Misja Gospodarcza do Chorwacji 2017

2017-02-21

Poniżej udostępniamy informację z Agencji Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej na temat planowanej misji:

 

Agencja Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej ma przyjemność poinformować, iż organizujemy kolejną misję gospodarczą do Chorwacji.

 

Tym razem do udziału zapraszamy przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych podjęciem współpracy w następujących branżach: turystyka, energia odnawialna, ochrona środowiska, inwestycje w strefach ekonomicznych, nieruchomości, rolnictwo, przemysł spożywczy. Chcemy, aby to spotkanie miało konkretny charakter . Przedsiębiorcy będą mieli okazję do bezpośrednich spotkań i rozmów o współpracy.

 

Po wejściu Chorwacji do UE żadne bariery ekonomiczne nie ograniczają współpracy z Chorwacją, a zainteresowanie inwestorów rozpoczęciem działalności na polskim i chorwackim rynku jest coraz większe.

 

Polska i Chorwacja są wzajemnie dla siebie ważnymi strategicznie partnerami biznesowymi. Dużo polskich firm chce tam inwestować oraz rozwijać wzajemną wymianę handlową. Szczególnie ciekawa zaś jest kwestia możliwości wykorzystania środków z funduszy unijnych. 

 

Ze strony chorwackiej, oprócz przedsiębiorców udział w wydarzeniu wezmą przedstawiciele lokalnych władz oraz agencji rozwoju.

 

W związku z tym, iż szczególnie zależy nam na dostosowaniu programu do potrzeb Uczestników, prosimy o wzięcie udziału w krótkiej ankiecie, którą  znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.apbwg.pl/misja-gospodarcza-do-chorwacji/ankieta-misja-gospodarcza-do-chorwacji-2017

 

Każda firma, która wypełni ankietę otrzyma 5% zniżki od standardowej ceny za udział w majowej misji gospodarczej do Chorwacji.

 

Ankieta będzie aktywna do 05.03.2017 r.

 

Ankieta jest poufna i będzie wykorzystywana wyłącznie w celach związanych z organizacją misji gospodarczej.

 

Z góry dziękujemy za udzielenie odpowiedzi. Państwa sugestie będą dla nas bardzo cenne przy organizacji wydarzenia.
 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito