invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Spotkanie Klubu Eksportera - 26 czerwca 2006 r.

2006-06-23

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 26 czerwca 2006 r. o godz. 13:00 w Rzeszowie, Rynek 5 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Eksportera organizowane przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., które przybliży Państwu aspekty prawne prowadzenia działalności gospodarczej na Słowacji i kooperacji ze słowackimi  przedsiębiorstwami.

 

Ponadto przedstawimy Państwu zasady zamieszczania kooperacyjnych ofert eksportowych w Internecie oraz zaprezentujemy ogólnopolskie i regionalne portale eksportowe.

 

Będziemy bardzo wdzięczni za aktywny udział w spotkaniu oraz podzielenie się Państwa doświadczeniami w zakresie kooperacji z partnerami ze Słowacji.

 

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach Klubu Eksportera prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Podrazą, tel. 17 852 43 76, 852 43 74.

 

Spotkania Klubu Eksportera organizowane są w ramach projektu „RARR S.A. – Nowa jakość usług, Międzynarodowe Centrum Współpracy i Wspierania Przedsiębiorczości”, współfinansowanego ze środków EFRR, Działanie 1.1.2. SPO-WKP. 

Pliki do pobrania

Program spotkania Klubu Eksportera - Słowacja

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito