invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Ostatnie działki inwestycyjne w Stalowej Woli na sprzedaż

2017-05-16
Ostatnie działki inwestycyjne w Stalowej Woli na sprzedaż
 

Stalowa Wola oferuje sprzedaż ostatnich działek inwestycyjnych  położonych  w Stalowowolskiej Strefie Gospodarczej. Siedem działek inwestycyjnych o powierzchniach powyżej 1, 2, 3, 4, ha,  z dojazdem,  wyposażonych w media  czeka na inwestorów.

 

Dlaczego warto kupić działkę w Stalowej Woli ?

 

  • Prowadzone tu inwestycje objęte są ulgami  dla inwestora oferowanymi przez Tarnobrzeską Specjalną Strefę Ekonomiczną  EURO – PARK WISŁOSAN
  • Wsparcie Gminy z Funduszu Inwestycji Samorządowych, zarządzanego przez Polski Fundusz Rozwoju.
  • Maksymalna wysokość wsparcia w tzw. kalkulatorze grantowym
  • Zwiększone szanse na uzyskanie korzyści związanych ze zwolnieniem nowej inwestycji z podatków CIT i PIT.
  • Wsparcie z krajowych programów operacyjnych, zarządzanych przez Ministerstwo Rozwoju, które wyniesie prawie 2,5 mld zł z funduszy UE na lata 2014-2020.
  • Sąsiedztwo najbardziej uznanych polskich i światowych marek
  • Pomoc samorządu na każdym etapie procesu inwestycyjnego

 

Przetarg na sprzedaż ostatnich działek  odbędzie się 29 maja 2017 r o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miasta Stalowa Wola

 

Ogłoszenie o  przetargu  http://bip.stalowawola.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-1345-14054

 

Zobacz działki http://www.stalowawola.pl/dla-biznesu/oferta-inwestycyjna-miasta-stalowa-wola/

 

Na terenie Stalowowolskiej Strefy Gospodarczej działa kilkadziesiąt  najbardziej uznanych polskich i światowych marek. Duża część inwestorów z uwagi  na rozszerzanie swojej działalności  jest mocno zainteresowana zakupem kolejnych terenów inwestycyjnych. Największe działania inwestycyjne widoczne są w nowej części strefy np. przy ul. COP, gdzie swój zakład buduje nowy inwestor firma Colmar Sp. z o.o. – producent napojów funkcjonalnych  i firma Thoni Alutec Sp.z o.o..IKEA INDUSTRY Stalowa Wola w bieżącym roku na nowym terenie  planuje rozbudowę o linię do wytwarzania pelletu oraz centrum wytwarzania zielonej energii elektrycznej.Grupa Cellfast – przetwórca tworzyw sztucznych oraz producent węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek, podejmuje zadanie inwestycyjne związane z remontem hali, należącej dawniej  do Zakładów Zespołów Mechanicznych i zamierza tam produkować  twarde PVC do wyrobu rynien. Wiąże się to z zatrudnieniem około 100 osób.Plany inwestycyjne ma również Huta Stalowa Wola, która w związku realizacją podpisanych ostatnio kontaktów zamierza rozbudować halę produkcyjną, co wiąże się z uruchomieniem nowej linii technologicznej  do produkcji podwozi i korpusów wież.Wszystkie te działania świadczą o sporej aktywności firm działających w Stalowowolskiej Strefie Gospodarczej. Dodatkowo na rozwój tej części miasta ma wpływ otwarcie bram wjazdowych do terenów danej HSW S.A., planowana przez gminę budowa nowej drogi przez tereny przemysłowe i Program Gospodarczy ogłoszony przez prezydenta miasta, dający szczególnie młodym przedsiębiorcom wiele możliwości rozwoju.

 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito