invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Chinese and Foreign Technical Cooperation and Procurement Negotiation Meeting

2017-05-26

W imieniu Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informacyjnych Chińskiej Republiki Ludowej, Chińskiej Rady Promocji Handlu Zagranicznego (CCPIT), Ludowego Rządu Miasta Qingdao,

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.  serdecznie zaprasza na:

 

Chinese and Foreign Technical Cooperation and Procurement Negotiation Meeting


Chinese and Foreign Technical Cooperation and Procurement Negotiation to niepowtarzalne wydarzenie, które stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i wieloletniej współpracy z chińskimi firmami z branży informatycznej, tekstylnej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, wytwórczej oraz wielu innych. Udział w spotkaniach negocjacyjnych potwierdziło już ponad 200 największych Chińskich firm z rejonu miasta Qingdao zainteresowanych rozpoczęciem działalności na rynkach zagranicznych.

 

Chińskie firmy biorące udział w spotkaniach reprezentują nie tylko szeroki wachlarz specjalności, ale także nastawione są na współpracę o zróżnicowanym charakterze.

Niezależnie czy poszukujecie Państwo partnera handlowego, jesteście zainteresowani udzieleniem wsparcia technologicznego czy też planujecie inwestować na rynku chińskim znajdziecie podczas spotkań w Qingdao partnera do rozmów.

 

Dla Państwa komfortu spotkania przyjmą dogodną formułę B2B.

 

Spotkania z lokalnymi firmami odbędą się w dniach 22 do 24 czerwca 2017 w Qingdao. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, iż nie tylko sam udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale także organizatorzy pokryją koszty zakwaterowania Państwa w hotelu w dniach od 22 do 24 czerwca, transfery z/na lotnisko oraz wyżywienie.

 

Polskie firmy ponoszą jedynie koszty opłaty wizowej i biletu lotniczego.

 

Do udziału w wydarzeniu każda firma zgłosić może nawet trzyosobową delegację.


Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie

do dnia 31 maja 2017 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej.

 

Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

 

/


Zachęcamy również do zapoznania się z pełną listą Chińskich firm biorących udział w wydarzeniu wraz, z ich specyfikacją oraz określeniem spodziewanej formy współpracy. Dzięki niej będziecie Państwo mogli przygotować się do spotkań oraz zaznajomić się z potencjalnymi partnerami jeszcze przed przybyciem do Chin.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito