invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Targi DECOREX Joburg 2017

2017-06-08

WPHI w Johannesburgu  zaprasza na targi szczególnie producentów drzwi i okien, mebli, wyposażenia wnętrz. Targi odbędą się w terminie 9-13 sierpnia 2017, w Johannesburgu, w Gallagher Convention Centre w Midrand. Podczas targów w 2016 roku, w 7 halach o łącznej powierzchni 22000m2 swe produkty prezentowało ok. 770 wystawców, a targi odwiedziło ok. 53000 zwiedzających.

 

WPHI będzie dysponował stoiskiem podczas targów DECOREX, zgodnie z możliwościami budżetowymi,. Jeśli firmy nie będą zainteresowane posiadaniem własnego stoiska, to istnieje możliwość skorzystania ze stoiska WPHI bezpłatnie. Koszt dla Państwa to będą przeloty i zakwaterowanie dla Przedstawiciela firmy. WPHI może również zaoferować pomoc przy zorganizowaniu spotkań B2B, jednakże prosimy o poinformowanie o takiej potrzebie najpóźniej na 4 tygodnie przed wydarzeniem.

 

Najskromniejszą wersją będzie przesłanie materiałów reklamowych ( ulotki, katalogi,CD, prezentacje – możemy je wyświetlać podczas targów), koniecznie kurierem. Prosimy wpisać minimalną wartość i w opisie”materiały reklamowe”, by unikąć zbędnych problemów i opłat.

 

Adres:

Mr. Andrzej Krężel, WPHI Johannesburg

56, 6th Street, Houghton, 2198

Johannesburg

Republika Południowej Afryki

 

Informacje o Targach mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej:

http://www.reedexpoafrica.co.za/decorex/decorex-joburg-2017/

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito