invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Misja gospodarcza do Chin

2018-04-03

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczyna rekrutację na misję gospodarczą do Chin. Targi China-CEEC Investment and Trade Expo 2018 odbywające się w dniach 7-10 czerwca 2018, to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

 

 

Obecność handlowców, agentów, importerów, przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji daje możliwość zbudowania pierwszych kontaktów przedsiębiorcami Państwa Środka. PAIH S.A. oferuje bezpośrednie spotkania biznesowe, przygotowane na podstawie profilu oraz konkretnych oczekiwań danej firmy.

 

Targi odbywają się w tętniącym życiem portowym mieście Ningbo, którego mieszkańcy reprezentują jeden z najwyższych poziomów zamożności w Chinach, co z pewnością wpływa na zwiększenie zainteresowania produktami importowanymi. Szczególnie zapraszamy przedstawicieli takich branż, jak spożywcza, kosmetyczna, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych (szkło, kryształ itp.), towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, biżuteria, upominki i gadżety, produkty ochrony zdrowia, artykuły gospodarstwa domowego, itp.

 

Zgłoszenia należy składać do 20 kwietnia 2018 roku za pośrednictwem formularza elektronicznego: www.gochina.gov.pl/Ningbo_2018

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.gochina.gov.pl/20180327/rozpoczynamy_rekrutacje_na_misje_gospodarcza_Go_China_Ningbo_2018

 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito