invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Konferencja Nowy Jedwabny Szlak, Hongkong 28 czerwca 2018

2018-06-07

W imieniu Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) oraz rządu Specjalnego Regionu Administracyjnego Hongkong serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 3. edycji Belt and Road Summit, który odbędzie się 28 czerwca (czwartek) w Hongkongu, w Hong Kong Convention & Exhibition Centre.

 

Belt and Road Summit to konferencja skupiająca wysokich rangą przedstawicieli rządów i instytucji międzynarodowych oraz liderów biznesu i ekspertów branżowych z krajów leżących na Nowym Jedwabnym Szlaku. Jej celem jest wymiana poglądów na temat współpracy wielostronnej i prezentacja nowych możliwości biznesowych, wynikających z inicjatywy Pasa i Szlaku.

 

W programie konferencji przewidziano sesje panelowe, dyskusje tematyczne oraz spotkania b2b. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła blisko 40 wybitnych prelegentów (w sesji plenarnej wystąpiła Pani Wicemininster Infrastruktury Justyna Skrzydło) oraz ponad 3000 uczestników z 50 krajów.

 

Uczestnikom konferencji zapewniamy także sesję Investment and Business Matching, dzięki której mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe i współpracę z potencjalnymi partnerami, biorąc udział w prezentacjach projektów czy spotkaniach b2b.

 

Koszt uczestnictwa dla osób indywidualnych to 230 USD (w przypadku rejestracji na portalu Belt and road Summit) lub 325 USD (bez rejestracji na portalu).

 

Dla misji (8 – 20 uczestników) opłata wynosi 600 USD za grupę. Organizatorom misji złożonych z min. 8 uczestników przysługuje zwrot kosztów podróży (bilet w dwie strony w klasie ekonomicznej, dwa noclegi w hotelu, transfer do hotelu i na lotnisko w Hongkongu) oraz bezpłatna wejściówka.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji online: http://www.beltandroadsummit.hk/en/participants/online_registration.html.

 

Więcej informacji mogą Państwo na stronie: www.beltandroadsummit.hk. Poniżej załączono szczegółowy program wydarzenia oraz informację o sesji B2B.

 

W przypadku wszelkich pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Kontakt:

Hong Kong Trade Development Council
Warsaw Consultant Office
Al. Solidarności 113 lok. 28,
00-140 Warszawa
Tel: +48 (22) 830 07 11
website: www.hktdc.com

Pliki do pobrania

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito