invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Targi MECSPE - Parma 28-30.03.2019

2018-12-10

Targi MECSPE odbędą się w Parmie (Włochy) w dniach 28 - 30 marca 2019 r.dotyczyć będą mechaniki precyzyjnej, innowacyjnej technologii, maszyn przemysłowych, obrabiarek i obróbki metalu, form do odlewu, itd..  Są jednym z naważniejszych wydarzeń w tej branży we Włoszech. Szeroki zakres branżowy obejmuje 11 salonów tematycznych. W poprzedniej edycji Mecspe w 2018 roku uczestniczyło 2260 wystawców, odwiedziło targi ponad 50 tys. operatorów z branży.

 

Z zaproszenia na poniżej przedstawionych warunkach skorzystać może tylko 5 przedsiebiorców z Polski. Celem organizatora jest promocja firm włoskich wystawiających się na targach. Tak więc niniejsze zaproszenie skierowane jest przedsiębiorców zainteresowanych zapoznaniem się z ofertę wystawiających się firm włoskich oraz odbyciem bezpośrednich spotkań z wystawcami w celu nawiązania ewentualnej współpracy. Strona internetowa targów: http://www.mecspe.com/en 

 

Ze względu na coraz to większe zainteresowanie targami ze strony wystawców jak i zwiedzających, oraz niestety ograniczoną liczbę miejsc hotelowych, zgłoszenia przyjmowane będą tylko do końca grudnia 2018 r.

 

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału, prosimy o kontakt, dosłane zostanie formularz zgłoszeniowy, który będzie musiał być szczegółowo wypełniony w jez. angielskim i odesłany na podany poniżej adres e-mailowy. Formularz zostanie przekazany organizatorowi targów w celu akceptacji zgłoszenia. Po jej otrzymaniu firma proszona będzie o dosłanie kopii biletu lotniczego, tak by organizator targów mógł potwierdzić rezerwację hotelową, zorganizować transfer lotnisko-hotel-lotnisko, itp.
Organizatorem targów jak i zapraszającym jest włoska instytucja SENAF www.senaf.it.


W ramach zaproszenia SENAF oferuje:

-              Transfer lotnisko/hotel/lotnisko,  hotel/targi/hotel (transfer z i na lotnisko: Milano Malpensa, Milano Linate lub Bergamo)
-              3/4 doby w hotelu dla jednej osoby (przylot 27 marca, wylot 30 marca 2017)
-              Wstęp na targi
-              Wyżywienie podczas pobytu na targach
-              Spotkania one-to-one


Polska firma zainteresowana uczestnictwem pokrywać będzie jedynie koszty przelotu.
 

 

W przypadku uczestnictwa dwóch osób reprezentujących jedno przedsiębiorstwo, druga osoba pokrywać będzie tylko różnicę w kosztach rezerwacji hotelowej, tj. ok. 20 euro przy rezerwacji pokoju dwuosobowego dla dwóch osoby, lub cenę drugiego pokoju, w przypadku rezerwacji dwóch pokoi jednoosobowych.

 

Osobą do kontaktu w sprawie zgłoszenia jest Pani Iwona Przanowska

tel. kom. +39 339 4263363

e-mail: iwona.przanowska@gmail.com 

Skype: iwona.przanowska

 

Poniżej ulotka opisująca targi w języku angielskim i włoskim.

Pliki do pobrania

Ulotka dot. targów

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito