invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Rozszerzanie działalności biznesowej na rynek USA - 24.05.2019

2019-05-17

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce zapraszają na spotkanie informacyjne pt. ROZSZERZANIE DZIAŁALNOŚCI BIZNESOWEJ NA RYNEK STANÓW ZJEDNOCZONYCH, które odbędzie się dnia 24 maja 2019roku w godz. 10:00 – 15:00 w siedzibie PPNT AEROPOLIS, Jasionka 954, parter, sala 132.

 

Rynek Stanów Zjednoczonych jest wymagający i tylko dobrze przygotowane firmy są w stanie sprostać dużej konkurencji czy oczekiwaniom amerykańskich klientów, a także spełnić wymogi regulacyjne i udźwignąć koszty związane z działalnością na tamtejszym rynku. ARP i Amerykańska Izba Handlowa wraz z innymi podmiotami w Polsce i w USA wspierają polskie firmy w ekspansji na rynek USA, tworząc platformę poszerzania wiedzy o rynku amerykańskim, współpracy, wymiany informacji i doświadczeń.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Pełny program wydarzenia znajdą Państwo w pliku poniżej.

 

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajdą Państwo poniżej i odesłanie go mailem na adres: coie@podkarpackie.pl. Bliższych informacji udziela Podkarpackie COIE, tel. 17 773 62 28.

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito