invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Konferencja - BREXIT - Sprawdź jak się przygotować

2019-10-04
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego - Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na spotkanie informacyjne pt. BREXIT – Sprawdź jak się przygotować, które odbędzie się dnia 16 października 2019 r. w godz. 09:00 – 16:30 w Inkubatorze Technologicznym PPNT AEROPOLIS, Jasionka 954, duż sala konferencyjna na parterze głównego budynku IT.
 
 
Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych efektami i reperkusjami "wychodzenia" Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Prowadzisz handel z firmami z Wielkiej Brytanii, masz tam swoją działalność albo np. delegujesz pracowników? Wkrótce Wielka Brytania przestanie być członkiem Unii Europejskiej. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończą się negocjacje w sprawie warunków Brexitu. Obecnie w grę wchodzą dwa scenariusze: „twardy” albo „miękki” brexit. Każdy z tych wariantów oznaczać będzie dużą zmianę dla polskich przedsiębiorców. Nie wiesz, co masz robić? Pomożemy ci.
 
 
Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej szczegółowym planem konferencji.
 
 
Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. 
 
 
Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie załączonego pod tą informacją formularza rejestracyjnego i odesłanie go mailem na adres: coie@podkarpackie.pl 
 
Bliższych informacji udziela Podkarpackie COIE, tel. 17 773 62 28.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 11 października 2019 r. do godz. 13:00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc z 1 firmy w spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 2 przedstawicieli.
 
Serdecznie zapraszamy!

 

Pliki do pobrania

Program spotkania

Formularz zgłoszeniowy

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito