invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Kwalifikacja terenów do II etapu ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2021

2021-06-16
Kwalifikacja terenów do II etapu ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2021
 

Tegoroczna edycja prestiżowego Konkursu "Grunt na Medal" cieszyła się w naszym Regionie dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele Gmin, Miast i Starostw z Podkarpacia przesłali 13 zgłoszeń - to jeden z najlepszych wyników w Polsce. Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie oraz chęć aktywnego promowania swoich nieruchomości.

 

Wszystkie zgłoszone tereny to bardzo atrakcyjne nieruchomości, wyselekcjonowane przez pracowników poszczeóglnych JST - oferty zostały już opublikowane w internetowej bazie Generatora Ofert Inwestycyjnych PAIH, co w konsekwencji zwiększyło ich szanse na pozyskanie inwestora. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji i oceny nadesłanych ofert, do II etapu zakwalifikowano trzy tereny z najwyższymi ocenami - finaliści w woj. podkarpackim to: Gmina Żyraków z terenem w Straszęcinie o pow. 9,35 ha, Gmina Trzebownisko z działką o pow. 2,06 ha oraz Głogów Małopolski z terenem o pow. 2,17 ha. Serdecznie gratulujemy przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, którzy zgłosili te nieruchomości. Link do strony PAIH S.A. z pełną informacją znajdą Państwo tutaj: https://www.paih.gov.pl/20210507/grunt_na_medal_kwalifikacja_terenow

 

W trakcie audytów, które będą przeprowadzone podczas II etapu konkursu, zaplanowanego na najbliższe miesiące, zostanie wyłonionych 16 terenów - laureatów konkursu "Grunt na Medal" 2021 r.

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito