invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Firmy budowlane

SKANSKA S.A.

 

Skanska to lider polskiej branży budowlanej. Działa jako generalny wykonawca obiektów we wszystkich segmentach rynku: budownictwie ogólnym, drogowo – mostowym, hydroinżynieryjnym i kolejowym. Skanska jest deweloperem powierzchni biurowych, mieszkań i apartamentów, realizuje także projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno – Prywatnego. 

 

Oferta firmy to kompleksowe usługi budowlane. Klienci mają możliwość realizacji planów inwestycyjnych w dowolnej formule współpracy: realizacji obiektów pod klucz, projektowania wraz z wykonawstwem, generalnego wykonawstwa, podwykonawstwa oraz projektowania i doradztwa technicznego przy planowanych inwestycjach. W zależności od potrzeb klientów realizujemy projekty inwestycyjne w każdym miejscu Polski. Jest to możliwe dzięki elastycznej, pozwalającej na wysoką mobilność strukturze organizacyjnej oraz lokalnej obecności naszych Oddziałów w dużych ośrodkach kraju. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w każdej kategorii realizowanych przez nas projektów. Proponowane przez nas rozwiązania techniczne i materiały budowlane, użyte w procesie realizacji kontraktu, spełniają najwyższe wymogi jakościowe przy cenie satysfakcjonującej klienta. Już na etapie projektowania uwzględniamy wpływ inwestycji na środowisko, wybierając przyjazne dla ekosystemu materiały i technologie.

 

Współpraca ze Skanska to gwarancja pozyskania rzetelnego i zaufanego partnera, który oferuje bezpieczeństwo i całościowy nadzór nad powierzonym projektem. Dołączcie do grona naszych Klientów!

 

Skanska S.A.
ul. Gen. J. Zajączka 9
01-518 Warszawa
www.skanska.pl

 

Adres do kontaktu lokalnego:

Skanska S.A.
Oddział Budownictwa Ogólnego w Rzeszowie
Rudna Mała 47
36-060 Głogów Małopolski
tel. 017 858 00 10
fax 017 858 00 01
e-mail:

 

www.skanska.pl

 

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito